Vzorkovna Brandýs

Adresa

JAF HOLZ, spol. s r. o.

Průmyslová 1893

250 01 Brandýs nad Labem

Tel.: +420/326 901 000

Provozní doba

Po - Pá  7.00 - 16.00 h

 

 

Kontakty

Tel.: +420/326 901 000
Fax: +420/326 901 009

brandys@jafholz.cz 

Kontaktní osoby

vedoucí filiálky: Ing. Andrej Kocvár

obchodní zástupci:
p. Jan Randa, 724 008 981, Jan.Randa@jafholz.cz oblast: Neratovice, Benátky n/J, Kopidlno, Městec Králové
p. Martin Thoř, 724 352 101, martin.thor@jafholz.cz oblast: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Jičín, Liberec
p. Jiří Hrdina, 734 684 625, Jiri.Hrdina@jafholz.cz oblast: Praha, Milovice, Poděbrady, Český Brod 
Ing. Andrea Čiefová, 724 008 438, andrea.ciefova@jafholz.cz oblast: Praha, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou
p. Pavel Kratochvíl, 724 008 439, Pavel.Kratochvil@jafholz.cz oblast: Mělník, Děčín, Teplice, Louny

plošné materiály:
sl. Ing. Ivana Janoušková
p. Michal Šimonek
pí. Lenka Rejzlová

truhlářské a exotické řezivo:
p. Karel Pokorný, 734 646 111

podlahy a dveře:
p. David Marek, 731 682 361, david.marek@jafholz.cz
p. Jiří Jarkovský, 731 619 053, Jiri.Jarkovsky@jafholz.cz                                                                                                                                      pí. Veronika Králíková, 602 477 730, Veronika.Kralikova@jafholz.cz

stavební řezivo: 
p. Vladimír Janček, 724 019 161, vladimir.jancek@jafholz.cz

dýhy:
p. Tomáš Richter, 602 855 332
Bc. Martin Mudra

překližky: 
p. Karel Šírek, 602 171 524, Karel.Sirek@jafholz.cz

výroba dílců:
pí. Hana Janáčková, 721 866 359

logistik skladu:
Bc. Ondřej Kubů

účtárna:  
pí. Soňa Šíchová

Expozice teras

Naše expozice teras nabízí:
   

  • široký výběr teras
  • materiály pro stavbu pergol
  • zahradní nábytek

JAF HOLZ Brandýs

Průmyslová 1893
250 01 Brandýs nad Labem

Tel. +420/326 901 000
Fax. +420/326 901 009

Dotaz

Vaše kontaktní údaje
Adresa