WebCut 2.0 jde dál

2. května 2019


Od uvedení aplikace WebCut, která slouží ke snadnému online zadávání zakázek formátování a olepování už uplynuly téměř dva roky. Za toto období se nám podařilo aplikace úspěšně zavést do praxe a po celou tuto dobu byly také doplňovány a upravovány funkce tak, aby co možná nejvíce odpovídaly technologickým a specifickým nárokům na zadávání zakázek výroby a požadavkům zákazníků. Aplikace WebCut se ukázala díky uživatelsky snadnému ovládání jako velmi efektivní nástroj usnadňující našim zákazníkům plánování výroby. Díky propojení aplikace s naším Online-Shopem má zákazník při zadávání zakázky přístup ke kompletnímu sortimentu. Funkce jako je okamžitý náhled nářezového plánu, zobrazení celkové ceny zakázky, automatické přiřazení příslušných hran k dekorům laminovaných desek, možnost archivace a editace zakázek atd. urychlují a zefektivňují plánování výroby, šetří čas a umožňují stálý přehled o zadaných a již vyrobených zakázkách.

V současné době pracujeme na verzi WebCut 2.0, kde bude hlavní předností možnost importu dat. Tato funkce je v poslední době čím dál tím více vyžadována ze strany zákazníků, kteří používají pro vytváření designu, konstrukce a plánování programy umožňující export dat o jednotlivých dílcích, které bude možno přímo importovat do aplikace WebCut. Odpadá tím nutnost opakovaného zadávaní dílců, které je časově náročné a může snadno dojít k chybě při zadávání dat. Zákazník bude mít možnost si doplnit importované údaje o dodatečný text a čárový kód, který nese další údaje pro následné operace výroby. Tyto údaje bude možno tisknout na etikety a díky tomu obdrží zákazník naformátovaný a případně olepený dílec s příslušnou etiketou s údaji pro další strojové zpracování.

Mimo funkci importu bude aplikace doplněna o další funkce zvyšující uživatelský komfort a plánování. O všech novinkách Vás budeme následně informovat.

Pro jednodušší pochopení, jak současná verze aplikace funguje, bylo vytvořeno instruktážní video, které Vás názorně provede zadáním zakázky a hlavními funkcemi. Video je ke zhlédnutí na odkazu níže.

Neztrácejte čas! Začněte využívat aplikaci WebCut!