Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás upgrade konfigurátoru nábytkových dílců. Z tohoto technického důvodu nebude konfigurátor 22.10.2019 dostupný v čase od 8:00 - 13:00 hod.
Děkujeme za pochopení! 

Seznamte se s novinkami Blum

30. září 2019
Funkce v krásném balení: AVENTOS HK top

Nové kování na výklopy ideálně doplňuje náš sortiment výklopů. AVENTOS HK top budí nadšení svým přímočarým designem a spoustou integrovaných funkcí. Výsledek rychlého, bezchybného zpracování a bezpečné montáže je tento malý všeuměl. Dvě varianty montáže, tři varianty barevného provedení a 4 faktory výkonnosti – pro Váš nábytek do všech místností bytu či domu.
 

SPACE STEP povýšil nábytkový sokl na vyšší úroveň

V soklu pod linkou se skrývají netušené možnosti. Tento prostor se většinou nevyužívá. SPACE STEP sem však nyní vnáší spoustu skvělých funkcí. Naše nové řešení soklu zahrnuje plochu stupínku, odkud lépe dosáhnete na předměty, uložené ve vysokých skříňkách až nahoře, a rovněž výsuv pod stupátkem, který zde v soklu vytvoří nový úložný prostor.
 

EASYSTICK, nová dimenze zpracování

EASYSTICK představuje nový konstrukční systém firmy Blum. Veškerý proces všech pracovních postupů, od rychlé a jednoduché přípravy stroje až po perfektní schéma vrtání, je dokonale zjednodušen. EASYSTICK vypočte po zadání rozměrů konstrukčního dílu montážní pozice kování. Dorazy potom najedou automaticky a postupně, krok za krokem, nadefinují správné montážní pozice: stačí jen přiložit zpracovávaný díl, vyvrtat otvory, a hotovo!

Více informací ZDE