Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.
Prodej registrovaným velkoobchodním zákazníkům zůstává i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení. JAF HOLZ spol. s r.o.

UPOZORNĚNÍ: V PÁTEK,  5. 3. 2021 OD 16:00 DO 17:00 HOD., NEBUDOU NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A ONLINE-SHOP Z DŮVODU AKTUALIZACE DOSTUPNÉ. 

Protiskluzové překližky

9. února 2021


Materiál s širokým průmyslovým využitím
 

Jedním z velkoplošných materiálů s širokým průmyslovým využitím jsou protiskluzové překližky.

Nejčastěji bývá základní deska tvořena březovou překližkou s dýhami o stejné síle (1,4 mm) a s lepením odolným vůči povětrnostním vlivům dle normy EN 314-2 / třída 3.

Na povrchu desky bývá zpravidla nalisována fenolická fólie  - na horní straně s protiskluzovou strukturou, spodní strana je hladká. Hrany desky jsou ošetřeny voděodolným akrylátovým lakem. Podle účelu použití se desky mohou lišit sílou protiskluzové fólie, která určuje odolnost proti otěru. Pro zvláště náročné podmínky se vyrábí povrchy s vysokou gramáží (až 800 g/m², nebo 2 mm síly), které kromě fenolických pryskyřic  mohou být tvořeny i povrchy na bázi polyuretanu, termoplastů a podobně.

Protiskluzové překližky jsou používány nejčastěji v dopravním průmyslu, jako podlahy přívěsů, nákladních aut, kolejových vozidel, ale i ve stavebnictví, jako univerzálně použitelný materiál pro průmyslové podlahy.

Zboží na Online-Shopu