Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.
Prodej registrovaným velkoobchodním zákazníkům zůstává i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení. JAF HOLZ spol. s r.o.

UPOZORNĚNÍ: V PÁTEK,  5. 3. 2021 OD 16:00 DO 17:00 HOD., NEBUDOU NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A ONLINE-SHOP Z DŮVODU AKTUALIZACE DOSTUPNÉ. 

Posuvné systémy dveří do stavebních pouzder

9. února 2021


Elegantní domov bez překážek
 


V moderních interiérech jsou stále častěji uplatňovány posuvné systémy dveří. Nejelegantnější jsou konstrukce umožňující dveřím zajíždět do stěny a díky tomu se prostor užitně i opticky zvětší. Pro tento systém je nutné do stěny instalovat stavební pouzdro. 

Dodaná pouzdra jsou kompatibilní se všemi námi dodávanými dveřmi Sapeli i Eurowood. Pouzdra je možné použít pro dřevěné i celoskleněné dveře, pro jednokřídlé stejně jako pro dvoukřídlé, kde může být pohyb obou dveří synchronizován.

Mezi speciality patří paralelní pouzdra, kde se dvě dveřní křídla zavírají jedním směrem paralelně za sebou. Nebo tzv. Unibox, u kterého dveřní křídla zajíždí samostatně do středu příčky.

Novinkou jsou v souladu s nejnovějšími designovými trendy bezobložková pouzdra, která zachovají čisté linie stěny bez nutnosti instalace obložek dostupné ve dvou provedeních.

Použití posuvných dveří do stavebního pouzdra je elegantní a tiché řešení zajišťující moderní, designový a bezbariérový interiér.

Přehled stavebních pouzder ZDE