Opracování kompaktních desek

24. října 2019


Služba JAF Nábytkové dílce je zaměřena zejména na zpracování DTDL. Okrajově zpracováváme nábytkové dílce i z ostatních plošných materiálů jako je MDF, dýhované DTD, spárovky či překližky (především multiplex).

S pořízením nového 5-osého CNC do výroby JAF HOLZ Vyškov se naskytla příležitost využít jeho možností i pro opracování náročnějších materiálů jako jsou např. kompaktní desky. Jedná se o oblast prvků pracovních kompaktních desek v tloušťce 12 mm pro kuchyně či laboratoře, které jsme zakomponovali do JAF konfigurátoru nábytkových dílců.

Zákazník si takto může zadat a objednat v konfigurátoru obrobenou kompaktní pracovní desku dle svých potřeb. Vybere si z dekorů ze skladové kolekce FunderMax a z různých možností typů opracování hran.  Dále si může nadefinovat vyfrézování otvorů pro dřez, varnou desku či baterii, a umístění těchto otvorů v pracovní desce. Převzatá data automaticky generujeme do výroby.

Je to další krok, jak pomoci našim zákazníkům a přiblížit jim tak materiál, který má vyšší nároky na zpracování. Nechte to na nás a využijte služby JAF nábytkové dílce.