Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.
Prodej registrovaným velkoobchodním zákazníkům zůstává i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení. JAF HOLZ spol. s r.o.

UPOZORNĚNÍ: V PÁTEK,  5. 3. 2021 OD 16:00 DO 17:00 HOD., NEBUDOU NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A ONLINE-SHOP Z DŮVODU AKTUALIZACE DOSTUPNÉ. 

Materiály pro kreativní tvůrce nábytku

9. února 2021
CLEAF je výrobce laminovaných desek, laminátů a hran z Itálie. Reprezentuje to, co si můžete představit pod pojmem Made in Italy. Firma si velmi zakládá na tom, že její produkty jsou kreativní, ale zároveň také elegantní. Na vývoji produktů se podílejí architekti, se kterými firma Cleaf velmi aktivně spolupracuje, zejména v oblasti realizace projektů po celém světě, ale také při samotném vývoji nových dekorů a struktur.

Vždy je kladen důraz nejen na vzhled, ale také na pocity, které materiály působí při doteku. Pro dosažení potřebné hloubky struktur se velmi často využívá techniky vícevrstvé laminace a u dekorů, znázorňujících dřeviny, se velmi často setkáte se synchronizací dekoru a struktury. Nabídka je plná doposud nevídaných struktur, jako například geometrické tvary struktury Cheope, nebo broušeného hliníku, který reprezentuje struktura Idea. Ale dá se říci, že každá z 10 struktur, která je na kolekci Cleaf presented by Egger použita, je jedinečná.

Výsledkem jsou materiály, které vybízejí architekty a interiérové designéry ke kreativitě. Jediným limitem je vlastní představivost.

Díky dobré skladové dostupnosti můžete popustit uzdu své fantazii a využít 27 dekorů, které jsou obsaženy v kolekci Cleaf presented by Egger. Samozřejmostí je dostupnost ABS hran, které vynikají svou jedinečností, protože mají shodné struktury jako povrchy deskových materiálů. 100% identičnosti dekoru je dosaženo díky technologii digitálního tisku, která je při výrobě hran využívána.

Firma Cleaf reaguje také na aktuální výzvy, a tak od roku 2021 dodává veškeré materiály této kolekce v antibakteriálním provedení!

Přehled a objednávka vzorníků / prospektů ZDE