LOOX on the road

8. ledna 2019

Na pobočkách JAF HOLZ v průběhu ledna a února 2019 

Světlo v nábytku: profesionálně v místě díky mobilní prezentaci

Po dlouhé přestávce vyrazí z firmy Häfele k zákazníkům ve vybraných zemích dva prezentační automobily. Na palubě mobilních prezentačních vozidel půjde tentokrát o osvětlení v nábytku a především o mezinárodně úspěšný osvětlovací systém Loox. Häfele za pomocí prezentačních vozidel přináší know-how osvětlení Loox přímo k zákazníkovi a navazuje tímto na již desetiletou tradici. První „putovní výstava“ vyrazila na turné již v roce 1966 s cílem efektivně představit nová technická řešení v oblasti nábytkového kování přímo u zákazníka. Od té doby se na základě pozitivních ohlasů mobilní výcviková a prezentační vozidla používají celosvětově.

Světlo dává nábytku zcela jiný rozměr a dotváří harmonickou atmosféru. Proto se také požadavky a poptávka na osvětlení v nábytku neustále zvyšují. Díky komplexnosti systému Loox, neustálému vývoji a profesionálním školením dosáhla společnost Häfele v tomto segmentu vedoucího postavení na trhu.

Oba Loox mikrobusy, které byly uvedeny do provozu na jaře, navštěvují nyní výrobce a obchodní partnery firmy Häfele. Loox Mobile je navržen jako školicí středisko a je přizpůsoben pro různé varianty školení v místě, a to jak pro profesionály Loox, tak pro začátečníky. Prezentační vozidlo je vybaveno rozsáhlou nabídkou aplikací Loox a světel. Modulární koncept ukazuje devět po sobě jdoucích oblastí. Úvodní je světelná show, uskutečněná vlastními výrobky společnosti Häfele, která návštěvníky emocionálně naladí a vzbudí zájem o dané téma.

Majitelé firem mají nyní jedinečnou příležitost časově úsporného, ​​optimálního školení sebe a zaměstnanců přímo na místě. Účastníci mají možnost seznámit se se všemi možnostmi a výhodami osvětlení v nábytku a zažít tak systém Loox v praxi. Pod odborným vedením je možno si vyzkoušet projektování, plánování a montáž. Dále pak otestovat instalace a najít inspiraci pro vlastní realizace.

Při prohlídkách prezentačních vozidel Loox je vždy přítomen technický poradce firmy Häfele, který je připraven zodpovědět veškeré dotazy týkající se problematiky osvětlení v nábytku a systému Loox.