Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.
Prodej registrovaným velkoobchodním zákazníkům zůstává i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení. JAF HOLZ spol. s r.o.

UPOZORNĚNÍ: V PÁTEK,  5. 3. 2021 OD 16:00 DO 17:00 HOD., NEBUDOU NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A ONLINE-SHOP Z DŮVODU AKTUALIZACE DOSTUPNÉ. 

Atraktivní kresba dřeva, která nezevšední

5. února 2021


Představujeme K365 PW Coast Evoke Oak s atraktivní kresbou dřeva, který v kombinaci s ohnivým odstínem K098 SU Ceramic Red příjemně prohřeje studené zimní období a nabije váš interiér pozitivní energií. 

Efektivní a současně vizuálně zajímavé řešení předsíní trápí mnoho domácností. Tato malá část obytného prostoru musí plnit mnoho funkcí. Je potřeba v ní uložit oblečení a obuv, různé módní i jiné doplňky a současně zachovat dostatečnou komunikační zónu a místo k sezení. Jednou z nejlepších variant je plně vestavný nábytek, do kterého lze vše výše uvedené uložit. Když navíc zvolíte zajímavý dekor, není třeba již dalších dekorací.

V tomto případě firma Kronospan sáhla po krásném dekoru Coast Evoke Oak, který má příjemný neutrální podtón a zároveň výraznější kresbu dřeva. Tento typ dekoru je ideální na použití ve velké ploše, kde nejvýrazněji vyniknou jeho přednosti. Je moderní a současně nadčasový. Není nudný, takže Vás neomrzí a skvěle se hodí jak do klasicky zařízených interiérů, tak do moderních i rustikálních stylů. 

Další předností dekoru Coast Evoke Oak je flexibilita a univerzálnost v jeho kombinování. Velmi dobře se hodí k výrazným odstínům - jako je zde zvolená cihlově červená K098 SU Ceramic Red - ale i k jemným pastelům. Vynikne vedle bílé, antracitové a zjemní i ostrou černou plochu.

V podobě lamino desky je tento dekor finančně nenáročný a lze z něj vyrobit jak vestavný nábytek, solitéry, tak i obklady stěn jako je vidět v naší fotovizualizaci. K365 PW Coast Evoke Oak je zkrátka příjemný a dobře kombinovatelný dekor, na který by byla škoda ve Vašich interiérech zapomínat.