Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.
Prodej registrovaným velkoobchodním zákazníkům zůstává i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení. JAF HOLZ spol. s r.o.

Naši obchodní partneři

Naši zákazníci
Samé unikáty

Zboží je možné mnohonásobně vyměnit. Oproti tomu osobní vztahy nikoli. Protože důvěra se často buduje po celá léta. Proto nepřikládáme žádný význam rychlým obchodům, při nichž nemůžeme garantovat stoprocentní spokojenost. Výsledek? Dlouholetí zákazníci, kteří nám dávají svoji důvěru často již ve druhé generaci.

Raději to máme osobně
Náš tradiční podnik klade důraz také na bezprostřední kontakt se zákazníkem. Ne nadarmo se velká část denního obchodování odvíjí na osobní úrovni. Právě v ekonomicky napjaté době je důležité mít partnera, na kterého se člověk může spolehnout.

Náš materiál, dřevo, si stále udržuje svoji hodnotu a je stabilní.
Stejně jako naše vztahy se zákazníky.

Naši dodavatelé
Spolehlivý vztah

Jsme hrdí na naše dlouholeté a důvěrné vztahy s našimi dodavateli. Objednáváme u renomovaných výrobců v Evropě a v zámoří, a v mnohých oblastech spolupracujeme s podniky, které na trhu dominují. Naše nákupní organizace je rozmístěná po celém světě.

Regionální & mezinárodní: těžíme z obojího
Díky našim pobočkám máme regionální zastoupení přímo v místě, a jsme tedy tím nejlepším způsobem informováni o situaci na trhu. Na mezinárodní úrovni máme přímý přístup k těm nejlepším nákupním trhům a těžíme ze zkušeností a možností globální skupiny.  

Naši zaměstnanci
Výhra

Podnik může být v budoucnu úspěšný pouze tehdy, když je postavený na dobrém základě: A tento dobrý základ je kromě všech důležitých čísel z velké části vytvářen správně vzdělanými a motivovanými zaměstnanci. Od praktikantů až po odborníky - stálý růst podniku a mezinárodní prostředí zaručují každému zaměstnanci vzrušující možnosti. Skupina Frischeis, jejíž součástí je JAF HOLZ, poskytuje v tuzemsku i v zahraničí jisté pracovní místo asi 2200 zaměstnancům.

To hovoří samo za sebe …
V samotném Rakousku Frischeis vyškolí ročně okolo 20 učňů. A jistě není náhoda, že mnozí z nich zůstanou v podniku po mnoho let nebo dokonce desetiletí. V zásadě je vždy dobře, jestliže se zaměstnancům podniku gratuluje ke kulatým výročím, a je lhostejné, zda to je ke 20 nebo 40 letům zaměstnání ve firmě.