Vážení zákazníci, na základě nařízení vlády České republiky jsme kompletně zastavili maloobchodní prodej zboží a služeb na všech pobočkách JAF HOLZ.  Naše velkoobchodní sklady zůstávají i nadále v provozu a jsou zásobovány materiálem jako obvykle. Nicméně i my se musíme chovat zodpovědně a učinit všechna nezbytná opatření pro minimalizaci následků současné situace. Proto si Vás dovolujeme požádat, abyste dali přednost komunikaci s naší společností  prostřednictvím telefonu, e-mailu a Online-Shopu namísto osobního kontaktu.

Historie

Rozvoj firmy

2012   otevření nové haly v Domašíně

2008    otevření nové haly v Ostravě

2007    otevření filiálky Vodňany

2004    otevření filiálky Ostrava

2001    přesunutí skladu v Žamberku do nově vybudované filiálky Česká Třebová

2001    otevření filiálky Brandýs nad Labem

1999    otevření filiálky Rokycany

1998    otevření filiálky Domašín

1996    otevření filiálky Vyškov

1992    počátky firmy v pronajatých prostorech ve Vlašimi

Vznik mateřské firmy

Historie mateřské firmy J.u.A. FRISCHEIS GmbH se začala psát 1. září roku 1948 v rakouském městě Stockerau. Mladý pár Josefn a Antonia Frischeis v tento den zahájili podnikatelskou činnost a založili první filiálku, dnešní centrálu ve Stockerau. Postupně ji posílily o pobočky v dalších městech Rakouska i zahraničí. 

Společnost JAF HOLZ v České republice v současnosti zaměstnává přes 305 pracovníků v 7 pobočkách. Centrála firmy sídlí ve Vyškově a dodavatelsky pokrývá oblast Moravy. Prostřednictvím ostatních prodejních skladů Domašín, Rokycany, Brandýs nad Labem, Česká Třebová, Ostrava a Vodňany je firma vlastním rozvozem schopna pokrýt prakticky celé území ČR. Ze širokého sortimentu velkoplošných materiálů, řeziva a dýh, které JAF HOLZ nabízí a díky úzké spolupráci s mateřskou firmou v oblasti produktů si vybere každý výrobce i spotřebitel.